AUTOMATY DO BRAM

Napęd do bram przesuwnych – rozwiązania najwyższej klasy

Proponujemy najwyższej klasy napędy do bram przesuwnych, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Trzeba zaznaczyć, że starannie selekcjonujemy nasz asortyment. Proponujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które nie bez powodu cieszą się pozytywną opinią nawet najbardziej wymagających osób. Jest to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie połączenie niezawodności oraz wytrzymałości. Taki zakup opłaca się najbardziej! Gwarantujemy wysoką różnorodność towarów oraz atrakcyjne ceny. Współpracujemy z najlepszymi producentami automatyki do bram przesuwnych, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz takich producentów jak FAAC oraz NICE.

Masz problem z doborem odpowiedniego wariantu? Skorzystaj z doradztwa naszej wykwalifikowanej obsługi, która posiada nie tylko szeroką wiedzę, ale również wieloletnie doświadczenie. Stawiamy ogromny nacisk na to, aby wszystkie nasze usługi stały zawsze na jak najwyższym poziomie i spełniały oczekiwania wszystkich klientów. Posiadamy szeroką gamę produktów, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie nie będzie problemem. Każdy zestaw to gwarancja nie tylko jakości, ale także designu, który idealnie wkomponuje się w każde otoczenie. Sprawdzając inne nasze kategorie i podkategorie możesz znaleźć więcej napędów FAAC i NICE dedykowanych do innego rodzaju bram garażowych.

Nowoczesne technologie automatyki do bramy przesuwnej

Napęd bramy przesuwnej, który powstał w oparciu o najnowocześniejsze technologie gwarantuje nieprzeciętne parametry użytkowe. Przekłada się to na wyższy komfort użytkowania. Dodatkowym atutem jest niezawodna praca. Nawet najbardziej intensywne użytkowane nie stanowi żadnego zagrożenia. Wszystkie proponowane napędy do bram przesuwnych zostały wykonane z mocnych oraz niepodatnych na uszkodzenia tworzyw, które przetrwają w nienaruszonym stanie długie lata. Oczywiście spełniają one aktualnie obowiązujące normy. Napędy do bram przesuwnych uchodzą za wyjątkowo niezawodne, dzięki czemu wykorzystuje się je nie tylko w domach prywatnych, ale również obiektach przemysłowych. Możliwości jest wiele – wystarczy jedynie dopasować odpowiedni model. Automatyka do bram przesuwnych oferowana w naszym sklepie znajduje swoje zastosowania także w firmach, gdzie musi ona spełniać określone normy. Nieustanna praca i bardzo duża ilość cykli sprawia, że standardowe rozwiązania nie są w stanie podołać takiemu obciążeniu. Zdając sobie z tego sprawę, przygotowaliśmy ofertę produktów, które będą niezawodne i bezawaryjne, a wszystkie procesy logistyczne w Twojej firmie będą niezakłócone. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz dział obsługi klienta jest stale dostępny i chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Automatyka Bram Domofon

Jak działa zestaw bram przesuwnych?

Napęd do bram przesuwnych działa w bardzo prosty sposób. Działa w nim siłownik oraz elementy sterujące. Bardzo często wbudowane są także inne akcesoria do bram przesuwnych, dzięki którym mogą one się otwierać i zamykać. Sam zestaw może mieć różne wymiary, a wiele zależy od wcześniej przedstawionych czynników. Dobrze dobrany napęd zapewni swobodne otwieranie i zamykanie bramy, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych i to przez cały rok. Każdy nasz producent zadbał, aby jego zestaw spełniał wszystkie wymogi klientów. Dzięki temu możemy oferować urządzenia niezawodne i podnoszące komfort życia. Dobierając siłownik, musimy jednak pamiętać o tym, aby miał on parametry określone przez producenta bramy. Tylko w ten sposób unikniemy z zamykaniem lub otwieraniem bramy przesuwnej w trakcie silnych wiatrów. Na dodatek siłownik nie będzie pracował na maksymalnych obrotach, co przedłuży jego żywotność.

Siłownik jest bardzo ważną częścią, jaką zawiera każdy zestaw. Składa się on z motoreduktora i elektrycznego modułu sterującego. Ponadto jest wyposażony w koło zębate, które obraca się i tym samym przesuwa bramę w trakcie zazębiania się z listwą. Ta z kolei jest umieszczona wzdłuż dolnej krawędzi. Bramy przesuwne sterowane są za pomocą pilota, co znacznie ułatwia korzystanie z nich. Ponadto w ofercie mamy niejeden zestaw, który uzupełnia lampa doświetlająca daną przestrzeń lub sygnalizuje otwieranie i zamykanie się bramy. Istotne jest także to, że pilot nie musi być skierowany w stronę bramy, ponieważ nasza automatyka wyposażona jest w specjalną antenę wyłapującą sygnał nawet z odległości kilkuset metrów.

Automatyka Bram domofon z kamerą
Stal System

Napęd do bramy przesuwnej – prostota obsługi, dzięki centrali sterującej

Napęd do bram przesuwnych bezpośrednio odpowiada za jej funkcjonalność oraz wygodę użytkowników. Właśnie dlatego nie warto oszczędzać na jakości. Oferowane produkty wykonane z najlepszych komponentów zapewniają płynną oraz niezakłóconą pracę. Nie bez znaczenia jest również prostota obsługi. Otworzenie i zamknięcie bramy nie wymaga nawet wychodzenia z pojazdu. Trzeba dodać, że prezentowana automatyka do bram przesuwnych pracuje wyjątkowo cicho, a więc nie trzeba obawiać się uciążliwych hałasów. Brama przesuwna nie zacina się ani nie wymaga ręcznej obsługi. Zadowoli to tych, którzy wygodę oraz swobodę stawiają na pierwszym miejscu. Nie można również zapomnieć o funkcjach dodatkowych, w które zostały wyposażone zaawansowane napędy bram przesuwnych. Dzięki nim standard obsługi wzrasta jeszcze bardziej. Mowa tutaj o m.in. mechanizmach spowalniających zamykanie bramy przesuwnej na końcowym odcinku. Chronią one przed jej dociskaniem z dużą mocą oraz przedwczesnym uszkodzeniem. Gwarancją wszystkich dostępnych systemów jest ich producent, ponieważ współpracujemy tylko z wybranymi projektantami nowoczesnych rozwiązań, takimi jak FAAC i NICE, którzy na rynku znani są ze swojej rzetelności oraz solidności. Jeśli szukasz automatyki do bram przesuwnych, która będzie niezawodna i cicha, to świetnie trafiłeś!

Dobór odpowiedniego napędu. Sprawdzony siłownik do bram przesuwnych.

Podczas doboru automatyki do bramy przesuwnej należy zwrócić uwagę na wiele różnych parametrów, m.in. takich jak długości skrzydła. Ogromna znaczenie ma ciężar bramy. Wiadome jest, że im większa waga, tym wyższe obciążenie. Liczy się również rodzaj bramy. Istotne jest to, aby napęd bramy przesuwnej został właściwie dobrany pod kątem mocy. Nie każdy wie, że intensywność użytkowania także ma znaczenie. Inne napędy stosuje się w bramach przesuwnych do użytku domowego, a inne w obiektach przemysłowych. Przed montażem napędu bramy przesuwnej dobrze jest upewnić się, czy brama znajduje się w dobrym stanie. Jeśli nie, to jej poprawna praca zostanie zakłócona. Należy wyeliminować wszelkie usterki, które powstały podczas eksploatacji.

Napędy do bram przesuwnych to rozwiązania idealne dla właścicieli posesji. Ich zautomatyzowane mechanizmy pozwalają swobodnie otwierać i zamykać bramy bez wychodzenia z auta. Automatyka do bram sprawdza się zarówno w przypadku prywatnych posesji, jak i firm oraz publicznych instytucji. Bramy mają za zadanie chronić przed dostępem na teren niepowołanych osób lub zajmowaniu miejsc parkingowych przez kierowców, którzy nie mieszkają w okolicy. Siłownik do bram przesuwnych zapewnia oszczędność czasu i zapewnia bezpieczeństwo. Kluczem do sukcesu będzie wybranie odpowiedniej automatyki do posiadanej bramy przesuwnej i jej potrzeb. Niezwykle ważna jest także systematyczna konserwacja, która zapewni prawidłową pracę automatyki do bram. Jeśli szukasz mechanizmów, ale nie wiesz, jaki wybrać, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta! Nasi fachowcy z chęcią pomogą wybrać Ci

Wysokiej klasy napęd do bram przesuwnych – bezpieczna praca w każdych warunkach.

Każdy napęd do bramy przesuwnej zapewnia bezpieczną pracę niezależnie od warunków otoczenia. Na uwagę zasługuje fakt, że niektóre modele posiadają funkcję otwierania awaryjnego. Nie trzeba obawiać się, że w przypadku awarii wyprowadzenie lub wprowadzenie auta do garażu stanie się niemożliwe. Niektóre modele gwarantują funkcję oszczędzania energii, co pozwala znacząco obniżyć koszty eksploatacyjne. W naszym sklepie internetowym można znaleźć napędy do bram przesuwnych, które rekomendowane są nawet przez najbardziej wymagających fachowców. Jeśli więc poszukujesz modeli ergonomicznych, a jednocześnie w atrakcyjnych cenach, to koniecznie sprawdź nasz asortyment. Mamy bogatą ofertę produktów, które odznaczają się także indywidualnymi cechami. Dodatkowa lampa ostrzegawcza, czy też awaryjne zasilanie, to tylko niektóre z możliwości, jakie prezentuje niejeden zestaw do bram przesuwnych.

Automatyka Brama skrzydłowa
Scroll to Top